Budynek użytkowy na obrzeżach Opoczna

6 000 000PLN

1612

Identyfikator nieruchomości

2 106 m2

Rozmiar

Opis

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości obejmującą działkę o powierzchni 5020m2. Obiekt zlokalizowany w Opocznie przy ulicy Zakątnej 4.

W budynku obecnie mieści się siedziba firmy produkcyjnej, w którym znajdują się pomieszczenia biurowe, socjalne, sala konferencyjna oraz przejście do części produkcyjno-magazynowej.

Wrażenie robi oszklone wejście, sięgające pierwszego piętra budynku. Na parterze znajdują się cztery pomieszczenia biurowe, gabinet połączony przejściem z salą konferencyjną oraz pomieszczenia socjalne. Klatka schodowa prowadzi na I piętro, na którym znajdują się dwa przestronne pokoje dzienne oraz zaplecze kuchenne w stylu open space. Na parterze mieści się również przejście do pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych.

W następnej części znajduje się hala produkcyjna wraz z dwoma biurami brygadzistów oraz pomieszczeniami socjalnymi. Do pomieszczenia przypisuje się dwie bramy wjazdowe oraz dwa przejścia do następnej hali. Następna hala jest stosunkowo mniejsza od poprzedniej, która do tej pory służyła jako pomieszczenie do malowania elementów produkcji. W malarni umieszczona jest jedna brama wjazdowa oraz przejście do ostatniej części budynku. Magazyn został dobudowany później, również posiada jedną bramę wjazdową. W części produkcyjno-magazynowej budynku znajdują się duże okna przez co pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone.

Do nieruchomości można dojechać od ulicy Zakątnej gdzie znajduję się parking, szeroka brama wjazdowa wraz z portiernią. Uwagę przykuwa duży plac wyłożony kostką brukową, na którym znajduje się żuraw. Dużym atutem jest również możliwość dojazdu do nieruchomości z drugiej strony budynku, to jest od ulicy Stanisława Staszica.

Adres

  • Kraj: Polska
  • Region / Województwo: Łódzkie
  • Miasto / Miejscowość: Opoczno
Otwórz w Mapach Google
  • Identyfikator nieruchomości 1612
  • Cena 6 000 000PLN
  • Rodzaj nieruchomości
  • Rozmiar 2 106 m2
  • Udogodnienia Monitoring, Uzbrojenie w media

Kontakt

Porównaj