Usługi

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

  • wycena nieruchomości

  • wycena służebności przesyłu

  • due dilligence nieruchomości

  • pozyskiwanie nieruchomości

  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Oferujemy kompleksowe usługi związane z sprzedaż, kupnem, wynajmem, zamianą nieruchomości.

Przystępując do współpracy z nami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami możesz mieć pewność, że skutecznie pokierujemy Cię przez całą procedurę sprzedaży, wynajmu lub kupna nieruchomości.

Naszą pracę można podzielić na etapy:

  • analiza wartości nieruchomości

Jest to początkowy etap współpracy. Dzięki poznaniu wartość nieruchomości określimy wspólnie z Tobą optymalną cenę sprzedaży.

  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży wraz z sesją fotograficzną

Odpowiednie przygotowanie nieruchomości, pozwalające ukazać jej potencjał wraz z profesjonalną sesją zdjęciową determinuje większe zainteresowanie nieruchomością i pozwala na szybszą i skuteczniejszą sprzedaż.

  • marketing nieruchomości

Twoje nieruchomość zostanie odpowiednio wyeksponowana na rynku. Ogłoszenie o sprzedaży, wynajmie pojawi się w serwisach ogłoszeniowych o zasięgu ogólnopolskim, w serwisach lokalnych, w mediach społecznościowych, w prasie tradycyjnej. Zapewniamy również banery reklamowe na nieruchomości. Możesz liczyć również na profesjonalną prezentacje nieruchomości podczas wizytacji potencjalnych Klientów. Zapewniamy, że Twoja nieruchomość zostanie zauważona i odpowiednio zaprezentowana.

  • finalizacja transakcji

Jest to ostatni etap współpracy. Dopilnujemy aby transakcja przebiegła bezpiecznie. Pomożemy przygotować Ci niezbędne dokumenty do finalizacji transakcji. Dokonamy analizy umów sprzedaży, wynajmu tak aby nasz Klient miał pewność bezpieczeństwa transakcji. Dopiero po zakończonej sukcesem transakcji pobierzemy ustalone wcześniej wynagrodzenie. Nie pobieramy dodatkowych opłat i prowizji.

  • wycena nieruchomości

Zapewniamy wycenę nieruchomości. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

  • wycena służebności przesyłu

Dokonujemy wycen służebności przesyłu zarówno dla przedsiębiorców przesyłowych, firm wykonawczych jak i dla klientów indywidualnych. Więcej informacji znajdziesz tutaj

  • due dilligence nieruchomości

Due diiligence to procedura badania nieruchomości. Ekspertyza due dilligence dostarczy potencjalnemu inwestorowi kompletną wiedzę na temat nieruchomości i umożliwi uniknięcie ryzyka związanego z nabyciem nieruchomości. Jest to narzędzie pomocne w negocjacjach transakcyjnych. Due diligencje obejmuje:

- badanie prawne

- badanie podatkowe

- badanie ekonomiczne

- badanie środowiskowe

- badanie techniczne

Nasz firma współpracuje z szerokim gronem specjalistów (radcowie prawni, doradcy podatkowi, rzeczoznawcy majątkowy, inżynierowi budowlani) co zapewnia, że ekspertyza due diligance nieruchomości będzie źródłem kompletnej wiedzy o nieruchomości i pozwoli inwestorowi podjąć optymalną decyzję inwestycyjną.

  • pozyskiwanie nieruchomości

Na zlecenie Klientów poszukujemy nieruchomości, które spełniają założone kryteria. Działamy w obszarze wszystkich rodzajów nieruchomości (grunty, nieruchomości komercyjne w tym biura, lokale usługowe, magazyny, nieruchomości mieszkaniowe).

Działamy na zlecenie osób indywidualnych jak i klientów biznesowych.

NASZE ATUTY

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone. Dodatkowo obsługą transakcji zawsze zajmuje się doradca z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami popartymi doświadczeniem, kierunkowym wykształceniem  oraz kwalifikacjami popartymi uprawnieniami państwowymi i licencjami. Współpracując z nami Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

GWARANCJA CENY

Wynagrodzenie za nasze usługi poznasz na początku współpracy. Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat i kosztów

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz doświadczenie na rynku nieruchomości, doskonała jego znajomość oraz wiedza na temat cen kształtujących w obrocie nieruchomościami pozwala nam pomóc Ci w sprzedaży lub kupnie nieruchomości za najbardziej atrakcyjną kwotę. Szanujemy Twoje pieniądze i nie narazimy Cię na ryzyko. W ramach umowy pośrednictwa oferujemy bezpłatną wycenę nieruchomości, tak abyś miał kompletną wiedzę o wartości.

chcesz wycenić nieruchomość? oferujemy również:
kompleksowĄ obsługĘ
W zakresie wyceny nieruchomości
SPRAWDŹ
masz pytania?
zadzwoń do nas!
+48 513 489 854
Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy
na każde pytanie.