Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Oferujemy kompleksowe usługi związane z sprzedaż, kupnem, wynajmem, zamianą nieruchomości.

Przystępując do współpracy z nami w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami możesz mieć pewność, że skutecznie pokierujemy Cię przez całą procedurę sprzedaży, wynajmu lub kupna nieruchomości.

Naszą pracę można podzielić na etapy:

      1. Weryfikacja stanu prawnego oraz analiza wartości nieruchomości.

Jest to początkowy etap współpracy. Szczegółowe badanie prawne nieruchomości jest istotne w bezpiecznym obrocie rynkowym nieruchomości. Z kolei określenie wartości nieruchomości pozwoli Ci ustalić optymalną cenę sprzedaży lub wynajmu.

      2. Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży wraz z sesją fotograficzną.

Odpowiednie przygotowanie nieruchomości, pozwalające ukazać jej potencjał wraz z profesjonalną sesją zdjęciową determinuje większe zainteresowanie nieruchomością i pozwala na szybszą i skuteczniejszą sprzedaż. Sesje fotograficzne wykonuje specjalista od fotografii wnętrz.

      3. Marketing nieruchomości

Twoja nieruchomość zostanie odpowiednio wyeksponowana na rynku. Ogłoszenie o sprzedaży, wynajmie pojawi się w serwisach ogłoszeniowych o zasięgu ogólnopolskim, w serwisach lokalnych, w mediach społecznościowych, w prasie tradycyjnej. Zapewniamy również banery reklamowe na nieruchomości. Możesz liczyć na profesjonalną prezentacje nieruchomości podczas wizytacji potencjalnych Klientów. Zapewniamy, że Twoja nieruchomość zostanie zauważona i odpowiednio zaprezentowana.

      4. Finalizacja transakcji

Jest to ostatni etap współpracy. Dopilnujemy aby transakcja przebiegła bezpiecznie. Pomożemy przygotować Ci niezbędne dokumenty do finalizacji transakcji. Dokonamy analizy umów sprzedaży, wynajmu tak aby nasz Klient miał pewność bezpieczeństwa transakcji. Dopiero po zakończonej sukcesem transakcji pobierzemy ustalone wcześniej wynagrodzenie. Nie pobieramy dodatkowych opłat i prowizji.