O firmie

pm.media.alt

 

Firma MK GLOBAL NIERUCHOMOŚCI zajmuje się obsługą rynku nieruchomości. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w realizacji kompleksowych usług dla uczestników rynku nieruchomości. Podstawą naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości.  Działamy głównie na terenie Trójmiasta oraz Elbląga, Malborka i okolic. Doskonała znajomość rynku nieruchomości poparta wieloletnim doświadczeniem zapewnia, że nasze usługi są na najwyższym poziomie. Jesteśmy firmą godną zaufania, dobrze przygotowaną do oferowanych usług.

Doskonale rozumiemy jak ważną rolę w funkcjonowaniu każdego spełniają nieruchomości. Zaspokajają one potrzeby bezpieczeństwa, schronienia ale są także podstawą rozwoju gospodarczego oraz przedmiotem inwestycji. Mając to na uwadze wszystkie czynności związane z obsługą rynku nieruchomości wykonujemy z należytą starannością oraz dokładnością. Posiadamy niezbędne kompetencje do wykonywania usług ale jednocześnie nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach, seminariach, konferencjach oraz studiach związanych z rynkiem nieruchomości. Wszystko po to, aby zapewnić naszym Klientom niezmiennie najwyższy poziom usług.

Firma ubezpieczona jest zarówno w zakresie działalności pośrednictwa w obrocie nieruchomości jak i w zakresie wyceny nieruchomości.

Zapewniamy rzetelność, bezpieczeństwo i skuteczność naszych usług.

Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy, przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Nasze atuty, które wyróżniają nas na rynku to między innymi:

  • Bezpieczeństwo transakcji
  • Gwarancja ceny
  • Wieloletnie doświadczenie

Nasz zespół posiada licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego. 

 

 

NASZE ATUTY

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Wszystkie nasze transakcje są ubezpieczone. Dodatkowo obsługą transakcji zawsze zajmuje się doradca z odpowiednią wiedzą i umiejętnościami popartymi doświadczeniem, kierunkowym wykształceniem  oraz kwalifikacjami popartymi uprawnieniami państwowymi i licencjami. Współpracując z nami Twoje pieniądze są zawsze bezpieczne.

GWARANCJA CENY

Wynagrodzenie za nasze usługi poznasz na początku współpracy. Nie musisz obawiać się dodatkowych opłat i kosztów

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Nasz doświadczenie na rynku nieruchomości, doskonała jego znajomość oraz wiedza na temat cen kształtujących w obrocie nieruchomościami pozwala nam pomóc Ci w sprzedaży lub kupnie nieruchomości za najbardziej atrakcyjną kwotę. Szanujemy Twoje pieniądze i nie narazimy Cię na ryzyko. W ramach umowy pośrednictwa oferujemy bezpłatną wycenę nieruchomości, tak abyś miał kompletną wiedzę o wartości.

chcesz wycenić nieruchomość? oferujemy również:
kompleksowĄ obsługĘ
W zakresie wyceny nieruchomości
SPRAWDŹ
masz pytania?
zadzwoń do nas!
+48 513 489 854
Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy
na każde pytanie.